My sme City Gym Košice!

City Gym Košice

Miesto, kde sa stretáva zdravie, krása a kondícia.

V roku 2015 sme pre vás otvorili jedno z najväčších fitness centier na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Cieľom bolo sprístupniť ľudom fitness centrum aj na tomto sídlisku. Vďaka spokojným klientom a kvalitným trénerom sa nám podarilo vybudovať v Košiciach silné meno. Do našej ponuky služieb sme zaradili aj skupinové cvičenia, zumbu a pilates. Záujem ľudí stále rástol a my sme takto pokračovali do roku 2021.

V roku 2021 sme boli nútení fitness centrum zatvoriť pre škody spôsobené požiarom. Všetko naše úsilie sme smerovali do skvalitnenia fitness zariadenia a zväčšenia priestoru. City gym sme obohatili aj o boxovaciu zónu. Aktuálna rozloha fitness centra je 900 m2. Každý klient si u nás nájde to svoje. Disponujeme profesionálnym personálom, kvalitnými strojmi,  recepciou s obsluhou a ponúkame skupinové cvičenia. Fitness centrum sa stále rozrastá. Sledujeme najnovšie trendy, podporujeme klientov v súťažiach a dosahovaní ich cieľov a výsledkov.

Budúcnosť a vízia

Naše služby neustále rozširujeme a zdokonaľujeme. V budúcnosti plánujeme vybaviť priestory najmodernejšími strojmi,  ktoré disponujú správnou biomechanikou. Tá je zodpovedná za správne držanie tela a správne prevedenie cviku.

Našim klientom poskytujeme iba kvalifikovaných trénerov, ktorí dbajú na individuálny prístup ku každému klientovi. Zameriavame sa na zdravú stravu, preto ponúkame možnosť zakúpenia zdravých potravín na recepcii. Veríme, že si tu každý príde na to svoje. Pomáhame vám pri dosahovaní skvelých výsledkov a tešíme sa na vašu návštevu. 

Body building

Fitness

Skupinové cvičenie

Zumba