Osobní Tréneri

Prečo sú naši tréneri tou najlepšou voľbou?

Osobný tréner je vhodný pre všetky vekové kategórie a rovnako pre všetkých cvičencov- amatérov, rekreačných športovcov aj profesionálov. Každá tréningová jednotka je prispôsobená vašim požiadavkám, možnostiam a tomu, aby ste napredovali a dosiahli vytúžený cieľ.

Eva Bachratá

Ahoj volám sa Eva Bachratá, od roku 2013 sa venujem fitness a zdravému životnému štýlu. V rokoch 2014,2015 a 2016 som súťažila v kategórii Bikini Fitness . Od roku 2016 som začala robiť inštruktorku B-Bodypump a taktiež osobnú trénerku. Ponúkam kvalifikovaný a individuálny prístup podľa potrieb klienta . Ak chceš začať neodkladaj to na zajtra a začni hneď 🙂ja ti s tým pomôžem  , kontaktuj ma.

eva_new
lenka_new

Ing. Lenka Šimková

Fitness je súčasť môjho života už 7 rokov. Mám za sebou súťažné prípravy. Tréningový a stravovací plán robím individuálne pre každú klientku, pretože každá z nás je iná, má iné požiadavky a iné ciele preto je potrebný individuálny prístup. Ponúkam osobné tréningy vo fitness centre City gym. Možnosť aj online tréningov. Možnosť osobných tréningov aj v malej skupine ( max 2 ženy ). – fitness tréner a inštruktor I. stupňa – fitness tréner a inštruktor II. stupňa – kurz SPS A,B základné cviky – jedálničky na mieru – tréningové plány na mieru Neváhaj ma kontaktovať, výsledky prídu skôr, ako si myslíš a nemusíš pritom podstupovať nezmyselné diety. Chcem aby každá žena bola sama vo svojom tele spokojná a milovala sa taká aká je.

Jozef Borcik

Fitness-u sa venujem už 15 rokov, pričom som sa okrem cvičenia vo fitnesscentre venoval tiež futbalu, thajskému boxu a MMA zápaseniu. Súťažne sa venujem kulturistike a mám za sebou štarty na pódiách doma i v zahraničí. 

Trénovaniu klientov sa venujem už 10 rokov a za toto obdobie prešlo mojimi rukami nespočet mužov i žien. Na tréningoch sa zameriavam na redukciu telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty aj súťažnú prípravu podľa potrieb a cieľov klientov.  Okrem osobných tréningov sa venujem tiež kruhovému tréningu čo je skupinové silovo-kondičné cvičenie pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť a vyzerať lepšie.

city gym košice fitness centrum
241A7458

Eva Fabianová

Som fitness trénerka, svojej práci sa venujem viac ako 3 roky, a v prvom rade ma k nej viedla láska k pohybu, ktorú mám od malička. Vekom a dospelosťou som sa čím ďalej tým viac zaujímala o svoje telo. Môj záujem posunúť sa vpred som dala do absolvovaní rôznych školení a kurzov, kde som získala certifikát 1. stupeňa fitness trénera a výživového poradcu. Začala som pracovať ako osobná trénerka, ale aj ako trénerka skupinových cvičení ako body pump, jumping, tabata či zumba. To mi dalo veľa skúseností, znalostí ako u klientov vnímať individualitu a vedomosť pre aký typ postavy a cieľ je cvičenie vhodné. Keďže osobná skúsenosť a pracovať samých na sebe nás posúva najviac vpred, rozhodla som sa pripraviť aj na súťaž v kategórii FIT MODEL a BIKINY FITNESS.
  1. miesto – FIT MODEL MS 2021
  2. miesto – BIKINI FITNESS BEST CUP 2021
Svoju prácu milujem. Milujem pohyb a tak isto pracovať s ľuďmi, čo je pre mňa dokonalá kombinácia a neustála potreba získavať nové skúsenosti, posúvať sa vpred a to odovzdávať svojim klientom.

Viktória Nováková

Ahoj, volám sa Viki, ako osobná trénerka pracujem od roku 2012 a ako poradca pre výživu a wellness od roku 2014.

Zameriavam sa primárne na zdravie, mobilitu a celkovú funkčnosť tela. Mám skúsenosti s klientmi po úrazových stavoch, operáciách meniskov alebo skrížených väzov, s herniou disku, popôrodnou diastázou a pod. Mojou úlohou je zlepšiť určité pohybové vzorce či stereotypy, ktoré vznikajú pri dlhodobom sedení, státi či nesprávnom ohýbaní chrbtice a to použitím vhodných kompenzačných cvikov. Nastavenie stravovacieho aj tréningového plánu je samozrejmosťou. Som matka, nevenujem sa súťaženiu v oblasti fitness a ani nepripravujem klientov na súťaže. Pracujem skôr ako pohybový a “duševný” terapeut. Teším sa na spoluprácu s Tebou.

viktoria_new
fitness tréner košice city gym košice

Matej Greň

Ahoj volám sa Matej osobného trénera robím od roku 2015 venujem sa ľuďom ktorý chcú nabrat svalovú hmotu alebo zredukovať hmotnosť. V tréningovom procese uprednostňujem metódy podľa najaktuálnejších štúdií, aby som Vám vedel poskytnúť kvalitné a spoľahlivé služby. Taktiež sa venujem mládeži, ktorý potrebujú zlepšiť kondíciu, pohybovy aparát alebo pokročilejšim mladým atlétom ktorý, chcú zlepšiť výkony v svojom aktívnom športe. Taktiež Vám, ktorý potrebujete zlepšiť držanie tela, odstrániť bolesti chrbtice, kolien a hlavne cítiť sa fit v svojom tele. V prípade záujmu ma kontaktuje teším sa na Vás.

Branislav Bruno

Od útleho veku sa aktivne venujem športu. Presiel som kolektivne sporty, ale aj individuálne kontaktné športx. Posledných 8 rokov sa venujem fitness a súťažnej kulturistike. Patrim do medzinárodne uznávanej federácie IFBB a som aktivny pretekár. Študujem medicínu na lekárskej fakulte ( dokonale ovládam anatómiu a fyziológiu l’udského tela, to je zárukou odborného pristupu bez zbytočných chýb, s ktorými sa vo fitness centrách často
stretávam ). Som certifikovaný trénpre fitness a kulturistiku, momentálne pod sebou pripravujem 7 aktívnych pretekárov.
Rád pracujem s ľuďmi a dosahujem s nimi ciele, o ktorych snívajú.

branislav bruno fitness tréner košice