City Gym Košice

Fitness centrum - Bodybuilding - MMA

City Gym Košice

Miesto, kde sa stretáva zdravie, krása a kondícia.

V roku 2015 sme pre vás otvorili jedno z najväčších fitness centier na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Cieľom bolo sprístupniť ľudom fitness centrum aj na tomto sídlisku. Vďaka spokojným klientom a kvalitným trénerom sa nám podarilo vybudovať v Košiciach silné meno. Do našej ponuky služieb sme zaradili aj skupinové cvičenia, zumbu a pilates. Záujem ľudí stále rástol a my sme takto pokračovali do roku 2021.

V roku 2021 sme boli nútení fitness centrum zatvoriť pre škody spôsobené požiarom. Všetko naše úsilie sme smerovali do skvalitnenia fitness zariadenia a zväčšenia priestoru. City gym sme obohatili aj o boxovaciu zónu. Aktuálna rozloha fitness centra je 900 m2. Každý klient si u nás nájde to svoje. Disponujeme profesionálnym personálom, kvalitnými strojmi,  recepciou s obsluhou a ponúkame skupinové cvičenia. Fitness centrum sa stále rozrastá. Sledujeme najnovšie trendy, podporujeme klientov v súťažiach a dosahovaní ich cieľov a výsledkov.

Budúcnosť a vízia

Naše služby neustále rozširujeme a zdokonaľujeme. V budúcnosti plánujeme vybaviť priestory najmodernejšími strojmi,  ktoré disponujú správnou biomechanikou. Tá je zodpovedná za správne držanie tela a správne prevedenie cviku.

Našim klientom poskytujeme v City gym Košice iba kvalifikovaných trénerov, ktorí dbajú na individuálny prístup ku každému klientovi. Zameriavame sa na naučenie zákazníka o základoch zdravého stravovania a tak prispieť ku jeho návykom aby ho sprevádzali každý deň.

Veríme, že si tu každý príde na to svoje. Pomáhame vám pri dosahovaní skvelých výsledkov a tešíme sa na vašu návštevu. 

Bodybuilding a Bikiny fitness - City Gym Club Košice